top of page

T, 01. sept

|

Halastuskeskus

Pane kooliks valmis seljakott

Aidake lastel kooli minna, et olla edukas

Registreerimine on suletud
Vaadake teisi sündmusi
Pane kooliks valmis seljakott
Pane kooliks valmis seljakott

Time & Location

01. sept 2020, 15:00

Halastuskeskus, Võidu prospekt 17e, 21008, Narva, Eesti

About the event

Kõik lapsevanemad ei saa endale lubada osta täpselt neid asju, mis on lapse tundides vajalikud (kvaliteetsed värvid, pliiatsid, seljakotid ja muud asjad). Lapsed ei tohi oma vanusekaaslaste vahel pettumust tunda. Heategevusürituse läbiviimiseks 1. septembriks võtab Halastuskeskus vastu heategevuslikku abi koolitarvete, näiteks vihikute, pastakate, pintslite, pliiatsite, pliiatsikarpide, vihiku- ja vihikukaante ning muude koolitarvete näol. Teilt saadav abi antakse lasterikastele ja vähekindlustatud peredele.

Kogumiskampaania lõpeb 30. augustil 2020.Raskes elusituatsioonis olevatele lastele võivad abi osutada ettevõtted, organisatsioonid, asutused ja üksikisik. Innustame endiselt heategevusüritust toetama (kas rahaliselt või muul viisil), annetada saab aadressil: 

MTÜ Mercy Center Narva Konto number on EE461010220274130220 SEB Pangas (tehingu kommentaar "1. september"). Organisatsioon on tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirjas, siis kui oled eraisik, tagastatakse sulle aasta lõpus tulumaks. Aga kui te olete organisatsioon, ei pea te maksu maksma.

Share this event

bottom of page