top of page

K, 01. juuni

|

Olgina

Rahvusvaheline lastekaitsepäev

Kallid sõbrad, kutsume teid osalema meie projektis "Rahvusvaheline lastekaitsepäev"

Rahvusvaheline lastekaitsepäev
Rahvusvaheline lastekaitsepäev

Time & Location

01. juuni 2022, 15:00 – 17:00

Olgina, Olgina, Ida-Viru, Eesti

About the event

Meie kogukonna jaoks on esimene juuni suurepärane päev, mil lapsed veedavad Olgina maal fantastiliselt aega. See on aiaga piiratud alaga koht linnast väljas, kus lapsed saavad turvaliselt ja lihtsalt joosta, palli mängida, värsket õhku nautida ja eakaaslastega suhelda. Pedagoogid koostavad hoolikalt vaimse agility ja osavuse programmi, et lastel tekiks huvi aktiivselt kaasa lüüa ja kasulikult aega veeta. Puhkuse lõpus istuvad kõik lõkke ümber, kus küpsetatakse grillvorste. See on unustamatu kogemus ja igal aastal valmistame lastele midagi erilist. Väga meeldiv on näha rõõmsaid ja rõõmsaid laste silmi, kes seal jooksevad, hüppavad ja naeravad. Päeva lõpuks tunnevad lapsed end väsinuna, kuid samal ajal puhanuna. Värske õhk ja tegevus on tervise pant.

Raha kogumise tähtaeg: 31. mai 2022

Soovime oma projektile toetust ja usume, et teil on väga vajalik võimalus anda oma panus sellesse erilisse lasteüritusse.  Kogutud raha kasutatakse vajaliku toidu ja bussi soetamiseks laste kohale toomiseks.  Abi lastele võivad osutada ettevõtted, organisatsioonid, asutused ja üksikisik, seega ootame teie organisatsioonilt tuge nii rahaliselt kui ka muul viisil:

Annetamise jätkamiseks järgige üksikasju:

Kasusaaja: MTÜ Mercy Center Narva

Konto number: EE461010220274130220 tolliSEB pank

Tehingu kommentaar: Lapse päev

Sündmuse aeg: 1. juunil kell 15.00-17.00

Raha kogumise tähtaeg: 31. mai 2022

Organisatsioon on tulumaksusoodustust saavate ühingute nimekirjas, siis kui oled eraisik, tagastatakse sulle aasta lõpus tulumaks. Aga kui te olete organisatsioon, ei pea te maksu maksma.

Share this event

bottom of page