top of page

Asutaja

Anatoly Plyushko is founder of Charity Center or Mercy Center.

Anatoli Pljuško
(praegu pensionil)

Tänu Anatoli Pljuškole, kes suutis oma unistused teoks teha, tekkis see imeline koht - Heategevuskeskus või Mercy Center. Siin saavad nii lapsed kui täiskasvanud hoolitsust, armastust ja osa oma elust. Muretute inimeste ja Anatoli sõprade abiga varustab keskus igapäevaselt vajalikke asju neile, kes neid vajavad.;
Anatoli kasvas üles suures kristlikus peres, kus kasvatati armastust ja hoolivust ligimese vastu
Kuidas jõudis sõnadest ja unistustest tegudeni? Anatoli rääkis, et ta oli kord töölt koju kõndinud ja kohtunud poisiga, kes oli väga halvasti riides ja palus midagi süüa. See andis tõuke mõelda mõnele paigale, kuhu lapsed võiksid tulla ja nad teadsid alati, et neid toidetakse ja riietatakse. Ja mis kõige tähtsam – nad tunnevad armastust, ei kaota lootust, et maailmas on midagi hämmastavat ja on häid inimesi.
Järgmine samm oli sobiva koha otsimine. Linnast osteti meile vanad garaažid ja töö algas... Anatoli sõprade ja ka rasketest peredest pärit laste ja teismeliste abiga töötati igapäevaselt, et garaažid muutuksid hubase maja sarnaseks. On väga hea meel tõdeda, et aastaid hiljem helistavad need kunagi väikesed soovimatud lapsed ja avaldavad sügavat tänu. Sest tänu sellele valgusele, armastusele ja hoolitsusele suutsid nad põgeneda vaesusest ja saada meesteks suure peaga.
Kõik vajavad seda, keegi unistab ka inimesi aidata. Aga kuidas on hea, kui me ei unista, vaid teeme kõik, et unistused teoks teha.
Võtmine - täidame käed, anname - täidame südame.

 

 

 

Altpoolt leiate video ETV+ loodud organisatsioonist nimega "Meie inimesed".

bottom of page